Yaşam

Sertab Erener’den Bursa’da muhteşem konser

Ersel NALBANT – Herkes Duysun (BURSA İGFA) –Türkiye’nin ünlü pop müzik sanatçılarından Sertab Erener, Bursa Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne aldı.

Konserine “Sesini Açın” isimli müziğiyle başlayan Sertap Erener, hafızalardan silinmeyecek bir konser verdi.

Şarkının ortasında seyirciyi selamlayan ünlü sanatçı Erener, “Sizi görmek ne güzel. Türkiye’nin her yerini gezdim diyebilirim. 30 yıldır buradayım. Ancak, bazı şehirlerin her zaman hoş güçleri vardır. Bazı yerler her zaman çok uygundur. Bursa da bunlardan biri. Bu nedenle Bursa’nın benim için yeri ayrıdır” diyerek Bursa’yı ve Bursalıları çok sevdiğini dile getirdi.

Geçmişten günümüze çok sevdiği eserlerini seslendiren sanatçıya Bursa Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran binlerce Bursalı müziksever eşlik etti.

2003 Eurovision Müzik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil ederek ülkemizde birinci olan “Everyway That I Can” adlı eserini ünlü sanatçının seslendirdiği sırada sahneden fotoğraf çektiren Erener, coşkuyu doruklara çıkardı.

Kapanışı dillerde gül ağacı olan ‘Yalnızlık Senfonisi’ni seyirciyle seslendiren Sertab Erener, Bursalılara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu