Teknoloji

Red Dead Redemption, PS4 ve Switch Konsollarına Geliyor!

 
Rockstar Games tarafından daha önce Xbox 360 ve PlayStation 3 konsolları için yayınlanan Red Dead Redemption, şimdi de PS4 ve Switch konsollarına gelmeye hazırlanıyor. Bir süredir çeşitli söylentilerle remaster versiyonun çıkacağı durumu artık sona erdi ve maalesef bunun yeni bir versiyon olmadığını resmi olarak öğreniyoruz.
 
Oyun orijinal versiyonuyla PS4 ve Switch’e geliyor
 
 
 
Red Dead Redemption, PlayStation 4 ve Switch için birlikte dijital olarak 17 Ağustos’ta 49.99$ fiyatla piyasaya sürülecek. Orijinal oyuna ek olarak, DLC içeriği “Undead Nightmare”, tıpkı formda belirtildiği gibi konsollara geliyor. Fiziksel sürümlerin 13 Ekim’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.
 
Öte yandan oyunun PlayStation 4 versiyonu, PlayStation 5 ile geriye dönük uyumluluk üzerinden oynanabiliyor. Böylece hem yeni oyuncular hem de hayranlar iki klasik deneyimi konsollarında deneyebiliyor.
 
Red Dead Redemption ilk olarak 18 Mayıs 2010’da PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. Xbox 360 sürümü, geriye dönük uyumluluk aracılığıyla Xbox One ve Xbox Series konsollarında oynanabilir.
 
duyuru fragmanı
 
 

hanonu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu